Berichten kunnen daar alleen geplaatst worden met mijn goedkeuring. Technische vragen zal ik daar ook niet goedkeuren; ik wil niet dat die groep het forum gaat "overnemen" en tegenwerken.
Iedereen mag lid worden, net als op het forum.
Waar ik het vooral voor heb aangemaakt, is het aankondigen van evenementen. Facebook heeft namelijk de mogelijkheid dat je je kunt aanmelden voor evenementen. Zo kun je zien wie er ook naar een bepaald evenement gaan, en elkaar uitnodigen. Dit is dus wat extra promotie voor onze ritten en beurzen (alleen specifiek Mobylette), en een extra stukje promotie voor het forum.
Voor de facebookers onder ons: meld je aan

https://www.facebook.com/groups/536131583135150/
(Ik weet ook dat er voorheen wel eens discussies zijn geweest dat mensen ervoor kiezen om geen gebruik te maken van Facebook, die discussie wil ik hier liever niet weer opraken. Deze pagina is een extraatje op het forum.)